Procity Fotel dla Seniorów Silaos PC/594100 –

Pojemność: 750 ml Opis: Żel do WC dezynfekujący na bazie ekologicznego olejku eterycznego z eukaliptusa pozbawiony barwników zapewnia idealną czystość. Usuwa kamień, czyści, dezynfekuje i zapewnia piękny zapach toalety. Środki czyszczące wyłącznie pochodzenia roślinnego, z niezagrożonych surowców, łatwo ulegającym biodegradacji przy minimalnym wpływie na środowisko.
W celu zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne przestrzegaj zalecanych ilości.
Jest skuteczny, wydajny i ekologiczny. Czyści, dezynfekuje i usuwa kamień.
Mieszanka olejków eterycznych zapewnia piękny zapach i świeżość w toalecie. Stosowanie: Stosować na górną część ścianek i krawędź muszli sedesowej. Zostawić, następie wyszorować i spłukać.
Nieszkodliwy dla szamb.
Środki ostrożności: przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać etykietę.
Stosować wyłącznie do WC. Nie mieszać z innymi detergentami. Nie stosować na delikatne powierzchnie (marmur, wapień itp.).
Skład:
< 5% środków powierzchniowo czynnych anoniowych i niejonowych. Zawiera również wodę, kwas cytrynowy, cytrynian sodu, gumę ksantanową i olejki eteryczne z mięty i eukaliptusa * (1 limonen).
* Składniki z upraw ekologicznych (0,43% ogólnej ilości składników) Alergen naturalnie obecny w olejkach eterycznych
100% składników pochodzenia naturalnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *