Palram Szklarnia z Poliwęglanu Balance 2,42×3,66m –

Eleganckie, proste wzornictwo i nowoczesne materiały – najwyższa jakość wykonania szklarni Balance sprawia, że spełnia one wymagania wymagających ogrodników. Jej producentem jest Palram – producent poliwęglanu, który istnieje na rynku już od ponad 45 lat, stale utrzymując pozycję lidera w branży.

Podwójne drzwi

2 uchylne okna dachowe

90% przepuszczalności światła

Zalety:

Szklarnia Balance posiada komfortowe drzwi z dwoma skrzydłami o wymiarach 1160 x 1965 mm, które zapewniają łatwość przemieszczania się, transportowania roślin i przenoszenia urządzeń ogrodowych. W celu uzyskania jeszcze większej wygody, drzwi szklarni wyposażono w poręczną klamkę. Dla łatwego dostępu dla taczek i wózków inwalidzkich zastosowano niski próg, który znacznie ułatwia wjeżdżanie do wnętrza szklarni.

2 okna dachowe gwarantują odpowiedni poziom wilgotności i wentylacji, jednocześnie dostarczając do wnętrza szklarni świeże powietrze.

Model Balance zachwyca doskonałymi parametrami technicznymi – konstrukcja jest odporna na wiatr do 120 km/h i obciążenie śniegiem do 75 kg/m . Przeźroczyste panele zapewniają ponad 90% przepuszczalności światła, a jednocześnie blokują 99% szkodliwego promieniowania UV .

Wbudowany system rynnowy pozwala na łatwe zbieranie deszczówki , którą możemy wykorzystać do podlewania roślin, zmniejszając w ten sposób koszty uprawy.

Montaż:

Szklarnia przeznaczona jest do samodzielnego montażu według załączonej do paczki szczegółowej instrukcji.

Sporym udogodnieniem jest zawarty w zestawie gotowy fundament, dzięki któremu możemy od razu przystąpić do składania ramy.

Wsuwane panele zapewniają łatwy system montażu i nie wymagają korzystania z dodatkowych narzędzi.

Całość prac szacuje się na 4-6 godziny (przy udziale 2 osób).

Montaże wznawiamy na wiosnę 2017

Przeznaczenie:

Szklarnia dedykowana jest do uprawy roślin ozdobnych, owoców i warzyw. W czasie deszczu może służyć jako garaż dla urządzeń ogrodowych. Ponadto można w niej schować kwiaty tarasowe wrażliwe na mróz i wiatr.

Materiały:

Balance to szklarnia z poliwęglanu, której ściany złożone są z krystalicznie przejrzystych i niemalże niezniszczalnych paneli. Dach tworzą panele wykonane z matowego poliwęglanu dwuwarstwowego – odpornego na czynniki atmosferyczne i zapewniającego wiele lat trwałości.

Konstrukcję wyprodukowano z aluminium niepodatnego na rdzę i inne procesy starzenia.

Gwarancja:

Szklarnia ogrodowa Balance objęta jest gwarancją przez 5 lat.

Przesuwny panelNisko osadzony próg Dwa otwierane okna Solidna podstawa Wzmocnione łączenie ram Jednolite profile dla wszystkich pozycji

Dobrze wiedzieć!

Model Balance można wyposażyć w elementy takie jak:

Automatyczny otwieracz okna – 185 zł
Zestaw do zacieniania 199 zł Zestaw półek 195 złWzmocniona półka wisząca- 195 złWieszaki dla roślin 39 zł

Zobacz dlaczego warto kupić szklarnię Balance marki Palram:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *