Ogrodosfera Szklarnia Poliwęglanowa Neptun 3x8m –

Oryginalna, zaokrąglona szklarnia poliwęglanowa Neptun to fantastyczne miejsce do uprawy wszelkiego rodzaju roślin ogrodowych – owoców i warzyw. Chroni je i stwarza w swym wnętrzu odpowiedni mikroklimat do ich rozwoju.
– 2 drzwi z wentylatorami
– Poliwęglanowe panele
– Błyskawiczny montaż

Zalety:
– Szklarnia z poliwęglanu Neptun posiada przednie i tylne drzwi wyjściowe. Są one wyposażone w uchylne wentylatory służące utrzymaniu w środku dobrej temperatury i wilgotności.
– Transparentne panele blokują szkodliwe promieniowanie UV, ale przepuszczają światło słoneczne potrzebne potrzebne do rozwoju upraw.
Bazy fundamentowej nie trzeba przygotowywać samemu, ponieważ została ona dołączona do zestawu.

Montaż:
– Model Neptun można z łatwością zamontować samodzielnie poprzez kotwienie w ziemi.
– Prosty i szybki montaż zapewniają szerokie profile i nowoczesna technologia polegająca na wsuwaniu w siebie poszczególnych części konstrukcji.
– Ze względu na zmienność pogody, do lutego nie możemy zagwarantować żadnego terminu wykonania montażu

Materiały:
– Zastosowany poliwęglan wykazuje ogromną wytrzymałość na uszkodzenia i warunki pogodowe (200 razy większą niż szkło) oraz duży stopień izolacyjności. Z powodzeniem wytrzymuje też ekstremalne w naszej szerokości geograficznej warunki temperaturowe: od -50 do +50 st. C.
– Zarówno rama szklarni, jak i jej fundament wykonane zostały z ocynkowanej stali.

Dobrze wiedzieć!
– Jeżeli chcesz rozszerzyć funkcjonalność swojej szklarni, zamów dodatkowo okno, otwieracz do okna i automatyczny system nawadniający.
– Jeśli zaś nie masz czasu na paranie się montażem – nasi fachowcy chętnie wykonają go za Ciebie.

Istnieje również możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów:

Automatyczny otwieracz okna – automatycznie otwiera/zamyka okno szklarni po osiągnięciu temperatury właściwej dla uprawy roślin. Urzymuje w szklarnii temperaturę pod 15 do 25 Co ważne automat nie porzebuje baterii ani prądu. Zasada jego działania polega na zwiększeniu lub zmniejszeniu objętości cieczy w cylindrze w zależności od temperatury w szklarnii.

System nawadniający – idealny dla tych, których na codzień nie ma przy szklarni. Pozwala wybrać dokładny czas nawadniania roślin od 2 minut do 2 godzin.

Węże elastycznie rozkłada się między grządkami, doprowadza się skraplacz który równomiernie nawadnia glebę.

UWAGA!

Szklarnie można wydłużać poprzez zakup dodatkowych pakietów przedłużających wstawka o długości 2 m w cenie 679 złotych.Więcej informacji na temat zakupu wstawki uzyskają Państwo u naszego konsultanta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *