Materace medyczne – SleepMed Hybrid Supreme,

Materace medyczne

Materace medyczne, takie jak SleepMed Hybrid Supreme, odpowiadają za utrzymanie właściwej pozycji ciała użytkownika podczas, a tym samym mają prowadzić do poprawy samopoczucia, zapewniają komfort snu oraz inne prozdrowotne korzyści. Dobre materace ortopedyczne to przede wszystkim takie, które będą spełniały indywidualne potrzeby użytkownika. Nie można mówić o jednym materacu, który dopasuje się do każdego, przeciwnie – najbardziej efektywny materac to taki, który został wybrany według spersonalizowanych kryteriów.

SleepMed Hybrid Supreme to połączenie innowacyjnego mechanizmu sprężyn typu Multi i nowoczesnych pianek wysokoelastycznych. Dzięki temu SleepMed Hybrid Supreme spełnia nawet najwyższe wymagania. Połączenie dwóch najbardziej popularnych rozwiązań sprawiło, że materace medyczne są wysoce wytrzymałe, a do tego elastyczne i ergonomiczne. Materace z pianką termoelastyczną VitaRest® są szczególnie komfortowe, sprężynowe natomiast charakteryzują się trwałością i stanowią stabilne podparcie. Ich połączenie to wynik prac technologicznych prowadzonych przez Laboratorium Sleep-Lab, gdzie testowane są wszystkie produkty Grupy Hilding.

O tym, czy sen będzie efektywny i regenerujący decyduje wiele czynników, w tym zachowana higiena snu. Wynika ona nie tylko z ilości przespanych godzin, ale też jakości łóżka i materaca do spania, a także warunków panujących w sypialni. Odpowiedni mikroklimat zależy między innymi od kondycji produktu. Materace medyczne powinny pozostać czyste i suche, co jest szczególnie ważne w przypadku takich produktów, jak materace rehabilitacyjne przeznaczone dla osób chorych czy materace ortopedyczne wybierane przez użytkowników dbających o zdrowy kręgosłup. Materace medyczne SleepMed, podobnie jak wszystkie materace Grupy Hilding, są przetestowane dodatkowo pod kątem bezpieczeństwa wykorzystanych w procesie produkcji materiałów, wytrzymałości i ergonomii. Co więcej, materace wyróżnia nowoczesne wzornictwo, które pozwoli dopasować odpowiedni model również według preferencji estetycznych.

Oferta materacy ortopedycznych stworzonych zgodnie z filozofią Grupy Hilding będzie odpowiednia dla osób, które cenią możliwość wybierania z szerokiego wachlarza produktów spełniających surowe kryteria certyfikatu Szwajcarskiego Instytutu AEH. Materace medyczne SleepMed, podobnie jak pozostałe materace Hilding, objęte zostały certyfikatem, który daje gwarancję, że produkty cechują się najwyższą ergonomią i higieną, a także doskonałymi parametrami odpowiedzialnymi za właściwy mikroklimat. Dodatkowo certyfikat zapewnia, że produkty są wytrzymałe.

Filozofia Grupy Hilding dba również o zachowanie równowagi środowiska naturalnego. W procesie produkcji materacy, w tym także materacy SleepMed, nie są wykorzystywane szkodliwe substancje, które mogłyby wpływać niekorzystnie na stan zdrowia użytkowników, a sama produkcja odbywa się zgodnie z normami przewidzianymi w aktualnej ustawie o ochronie środowiska. Dzięki temu materace medyczne są bezpieczne- tak samo dla użytkowników, jak i środowiska. To właśnie tak wysokie standardy produkcji odpowiadają za jakość materacy i ich skuteczność, a także zdrowy sen towarzyszący korzystaniu z produktów Hilding.

Wśród materacy medycznych warto poszukać tych, które będą wspomagały conocną regenerację organizmu, wspierały zdrowy i spokojny sen, oraz zapobiegały powstawaniu i pogłębianiu się wad postawy. Materace najlepsze na kręgosłup dodatkowo sprawią, że przeciążone ciało zregeneruje się szybciej i bardziej efektywnie. Dobre materace to te, które spełniają nasze indywidualne potrzeby. Zgodnie z filozofią Grupy Hilding to w jaki sposób śpimy i jak się wysypiamy, ma kluczowe znaczenie dla samopoczucia. Dlatego decyzja o wyborze materaca nie może być przypadkowa, za to powinna być wynikiem realnych potrzeb, a materace medyczne SleepMed i pozostałe produkty Hilding są odpowiedzią na różnorodność tych oczekiwań.

Michał Deks

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *