Ławka Silaos Senior 180cm – 180 cm 4825 –

Ławka Silaos Senior, 180 cm
Ławka miejska Silaos Senior łączy w sobie drewno oraz stal. Siedzisko i oparcie ławki wykonane jest z dębiny certyfikowanej o grubości 36 mm. Drewno wykończone jest przez lazurowanie w kolorze jasny dąb lub mahoń. Konstrukcja ławki wykonana jest z profili stalowych o wymiarach 30×50 mm, lakierowanych na powierzchni cynku według naszej podstawowej kolorystyki (czerwony, zielony, niebieski, brązowy, czarny; zapytaj nas o szczegóły).
Ławka mocowana jest do podłoża przy pomocy kotew dostarczanych w zestawie. Ławka Silaos Senior zapewnia większy komfort użytkowania osobom starszym. Siedzisko ławki znajduje się 10 cm wyżej niż w typowych ławkach miejskich. Pod siedziskiem umiejscowiono poprzeczkę, stanowiącą podpórkę dla nóg.
Dostępne modyfikacje i warianty: kolor deskowania: jasny dąb lub mahoń
Zabezpieczenie antykorozyjne
Konstrukcja stalowa ławki zabezpieczona jest przed korozją warstwą podkładu cynkowego. Zewnętrznym wykończeniem jest lakierowanie według naszej podstawowej kolorystyki RAL. Opcjonalnie ławki mogą zostać wykonane w dowolnym kolorze RAL (za dopłatą i przy dłuższym terminie realizacji).
RAL 3004 RAL 3020 RAL 5010 RAL 6005
RAL 7044 RAL 8017 RAL 9005 RAL 9010
Podstawowa kolorystyka
Dane techniczne:
Długość: 180 cm (opcja: 120 cm)
Wysokość siedziska od ziemi: 54 cm
Materiał siedziska i oparcia: dąb certyfikowany PEFC, gr. 36 mm; kolor jasny dąb lub mahoń
Podłokietniki: tak
Wykończenie: piaskowanie, podkład cynkowy, lakierowanie według naszej podstawowej kolorystyki (inne kolory na zamówienie)
Dostępność: ok. 3-4 tygodni
Jeżeli jesteś zainteresowany ławkami lub pozostałymi elementami małej architektury w większych ilościach skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *