Ławka Silaos, bez oparcia – 120cm 4847 –

Ławka Silaos, 120 cm bez oparcia
Ławki miejskie Silaos bez oparcia łączą w sobie drewno oraz stal. Siedzisko ławki wykonane jest z dębiny certyfikowanej o grubości 36 mm. Drewno wykończone jest przez lazurowanie w kolorze jasny dąb lub mahoń. Konstrukcja ławki wykonana jest z profili stalowych o wymiarach 30×50 mm, lakierowanych na powierzchni cynku według naszej podstawowej kolorystyki (czerwony, zielony, niebieski, brązowy, czarny; zapytaj nas o szczegóły).
Ławka mocowana jest do podłoża przy pomocy kotew dostarczanych w zestawie. Dostępne modyfikacje i warianty: kolor deskowania: jasny dąb lub mahoń
materiał siedziska: drewno lub stal (opcja; blacha gięta o gr. 3 mm, lakierowana)
Zabezpieczenie antykorozyjne
Konstrukcja stalowa ławki zabezpieczona jest przed korozją warstwą podkładu cynkowego. Zewnętrznym wykończeniem jest lakierowanie według naszej podstawowej kolorystyki RAL. Opcjonalnie ławki mogą zostać wykonane w dowolnym kolorze RAL (za dopłatą i przy dłuższym terminie realizacji).
RAL 3004 RAL 3020 RAL 5010 RAL 6005
RAL 7044 RAL 8017 RAL 9005 RAL 9010
Podstawowa kolorystyka
Dane techniczne:
Długość: 120 cm (opcja: 180 cm)
Wysokość siedziska od ziemi: 44 cm
Materiał siedziska: dąb certyfikowany PEFC, gr. 36 mm; kolor jasny dąb lub mahoń
Wykończenie: piaskowanie, podkład cynkowy, lakierowanie według naszej podstawowej kolorystyki (inne kolory na zamówienie)
Dostępność: ok. 3-4 tygodni
Jeżeli jesteś zainteresowany ławkami lub pozostałymi elementami małej architektury w większych ilościach skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *