Ławka Mediolan 150cm 4827 –

Ławka Mediolan, 150 cm
Ławki parkowe Mediolan zaprojektowane zostały w duchu nowoczesnego wzornictwa. Siedzisko i oparcie ławki wykonane jest z laminatu kompaktowego o grubości 18 mm w kolorze mahoń. Konstrukcja ławki wykonana jest odlewów żeliwnych, lakierowanych na powierzchni cynku według naszej podstawowej kolorystyki (czerwony, zielony, niebieski, brązowy, czarny; zapytaj nas o szczegóły).
Odpowiednio wyprofilowane siedzisko zapewnia wygodę użytkowania. Ławka mocowana jest do podłoża przy pomocy kotew dostarczanych w zestawie. Zabezpieczenie antykorozyjne
Konstrukcja stalowa ławki zabezpieczona jest przed korozją warstwą podkładu cynkowego. Zewnętrznym wykończeniem jest lakierowanie według naszej podstawowej kolorystyki RAL. Opcjonalnie ławki mogą zostać wykonane w dowolnym kolorze RAL (za dopłatą i przy dłuższym terminie realizacji).
RAL 3004 RAL 3020 RAL 5010 RAL 6005
RAL 7044 RAL 8017 RAL 9005 RAL 9010
Podstawowa kolorystyka
Dane techniczne:
Długość: 150 cm
Wysokość siedziska od ziemi: ok. 39 cm
Wysokość całkowita: ok. 82 cm
Materiał siedziska i oparcia: laminat kompaktowy gr. 18 cm
Podłokietniki: tak
Wykończenie (konstrukcja): piaskowanie, podkład cynkowy, lakierowanie według naszej podstawowej kolorystyki (inne kolory na zamówienie)
Dostępność: ok. 3-4 tygodni
Jeżeli jesteś zainteresowany ławkami lub pozostałymi elementami małej architektury w większych ilościach skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *