La Siesta hamak Fruta ze stojakiem Canoa, malinowy FRR11CNS12-1 –

WOLNOŚĆ WYBORU I NATURALNE PIĘKNO BRAZYLII
Stojaki hamakowe są wspaniałym wynalazkiem, ponieważ pozwalają Ci na wolność wyboru miejsca, w którym masz ochotę odpoczywać. Na pełnym słońcu czy w chłodnym cieniu? Wszystko zależy od Twojego kaprysu!
Hamak z drążkiem FRUTA Cura ao ze zwględu na swój materiał może być na zewnątrz całe lato! FRUTA jest jak letni napój w owocowych, wyjątkowych kolorach!
Wysoka jakość materiałów
Do produkcji hamaków La Siesta używamy wyłącznie prawdziwej, nie przetwarzanej bawełny, z długimi włóknami. Nasza bawełna nie posiada meszku, nie rwie się i jest bardzo wytrzymała.
Stojak wykonany jest ze skandynawskiego świerku, certyfikowany znakiem FSC- organizacji zajmującej się promowaniem odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi na świecie.
Gwarancja Bezpieczeństwa
Wszystkie produkty La Siesta zostały przetestowane i zatwierdzone przez T V Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).
Specyfikacja techniczna ? długość całkowita [cm]: 315
? wysokość stelaża [cm]: 148
? szerokość [cm]: 135
? dopuszczalne obciążenie [kg]: 120
? symbole: Szybkoschnący, odporny na warunki atmosferyczne i utratę koloru materiał HamacTex ?, Drewno Świerkowe z lasów skandynawskich, Wzmocnione Brzegi – Odporność na rozdarcie, 100% drewno z certyfikatem FCS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *