La Siesta Flora ze stojakiem Barco, czerwony FLH18BAS20 –

Hamak Flora z organicznej bawełny i żakardowej strukturze
wypełni Twój ogród pięknymi barwami. Opracowane botaniczne wzory są odzwierciedleniem tradycyjnej sztuki kolumbijskiego rękodzieła. Stojaki hamakowe są wspaniałym wynalazkiem, ponieważ pozwalają Ci na wolność wyboru miejsca, w którym masz ochotę odpoczywać. Na pełnym słońcu czy w chłodnym cieniu? Wszystko zależy od Twojego kaprysu! Wysoka jakość materiałów
Do produkcji hamaków La Siesta używamy wyłącznie prawdziwej, nie przetwarzanej bawełny, z długimi włóknami. Nasza bawełna nie posiada meszku, nie rwie się i jest bardzo wytrzymała.
Stojak wykonany jest ze skandynawskiego świerku, certyfikowany znakiem FSC- organizacji zajmującej się promowaniem odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi na świecie.
Gwarancja Bezpieczeństwa
Wszystkie produkty La Siesta zostały przetestowane i zatwierdzone przez T V Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).
Specyfikacja techniczna ? długość całkowita [cm]: 400
? wysokość stelaża [cm]: 160
? szerokość [cm]: 145
? dopuszczalne obciążenie [kg]: 200
? waga [kg]: 31,3
? opakowanie [cm]: 202 x 44 x 18
? symbole: Zdobienia Kolumbijskie: plecione nitki osnowy, Zdobienia Kolumbijskie: otwarta pętla na końcu zawieszenia, Bawełna z upraw ekologicznych, Drewno Świerkowe z lasów europejskich, Wzmocnione Brzegi – Odporność na rozdarcie, Certyfikat OE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *