Grabie Gardena Combisystem 3178 – Grabie i motyki

GARDENA combisystem to uniwersalny system, który umożliwia łączenie różnych trzonków i narzędzi, zapewniając odpowiednią kombinację do każdego zastosowania w ogrodzie. Jeden trzonek można używać do różnych narzędzi ogrodniczych, takich jak grabie, motyka, szczotka do zamiatania ulicy, a nawet łopata śnieżna. Wszystko do siebie idealnie pasuje. Proste, dokładne mocowanie za pomocą śruby zapewnia stabilną całość, gwarantując bezpieczną i komfortową pracę.
GARDENA combisystem – grabie to praktyczne narzędzie o różnorodnym zastosowaniu, idealnie nadające się do grabienia, wyrównywania i wzruszania gleby. Szerokość: 36 cm (14 zębów). Grabie pasują do wszystkich trzonków GARDENA combisystem. Polecana długość trzonka: 150 cm.
Stabilne połączenie Narzędzia combisystem pasują do każdego trzonka, a duża śruba mocująca gwarantuje bezpieczne i stabilne połączenia narzędzia z trzonkiem.
Odporne na korozję GARDENA combisystem – grabie są wykonane z wysokiej jakości stali pokrytej duroplastem, co optymalnie chroni produkt przed korozją.
25 lat gwarancji Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *