GARDENA Comfort obrotowe nożyce do trawy – Nożyce do żywopłotu i trawy

GARDENA Comfort obrotowe nożyce do trawy.
GARDENA Comfort nożyce do trawy umożliwią łatwe i precyzyjne przycinanie brzegów trawnika. Ułatwiają dotarcie nawet do niedostępnych części ogrodu. Specjalnie uformowany uchwyt z opatentowanym mechanizmem optymalnego przenoszenia siły niezwykle ułatwia przycinanie brzegów trawnika i gwarantuje ergonomię pracy w każdej sytuacji. Dzięki funkcji cięcia obrotowego w zakresie 360° zapewniają wygodę pracy zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym. Komponenty z miękkiego tworzywa sztucznego sprawiają, że przyjemnie leżą w ręce. Pokryte powłoką antyadhezyjną noże ze specjalnym szlifem falistym zapewniają precyzyjne cięcie z zachowaniem stałej wysokości. Specjalne łożyskowanie noży gwarantuje zachowanie tej samej siły cięcia na całej długości noży. Płoza zapewnia łatwe prowadzenie i zachowanie stałej wysokości cięcia. Praktyczny zamek obsługiwany jedną ręką pozwala szybko i łatwo zablokować nożyce do trawy. 25 lat gwarancji.
Łatwe cięcie Specjalnie uformowany uchwyt z opatentowanym mechanizmem optymalnego przenoszenia siły niezwykle ułatwia przycinanie brzegów trawników i gwarantuje ergonomię pracy w każdej sytuacji.
Łatwa obsługa Dzięki wygodnemu uchwytowi nożyce do trawy wyjątkowo dobrze leżą w ręku.
Noże obracane w zakresie 360° Noże można szybko i łatwo obracać w zakresie 360°, co zapewnia wygodę pracy zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym.
Czyste cięcia Pokryte powłoką antyadhezyjną noże zapewniają czyste cięcie.
25 lat gwarancji Nożyce do trawy stanowią długotrwałą inwestycję. 25 lat gwarancji zapewnia najwyższą jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *