GARDENA Comfort 600 – Nożyce do żywopłotu i trawy

GARDENA Comfort nożyce przekładniowe do żywopłotu 600. GARDENA Comfort nożyce przekładniowe do żywopłotu 600 umożliwiają wygodne cięcie bez wysiłku w każdej pozycji roboczej. Opatentowana przekładnia nożyc do żywopłotu pozwala zwiększyć moc cięcia o 46%. Wbudowana w uchwyty wkładka żelowa Technogel(r) i dodatkowe odbojniki wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego zapewniają optymalną amortyzację. Niewielka waga (zaledwie 840 g) sprawia, że nożyce są wyjątkowo poręczne i wygodne w obsłudze. Pokryte powłoką antyadhezyjną ostrza są dodatkowo wyposażone w obcinak do gałęzi. Nożyce do żywopłotu mają długość 60 cm, są łatwe w obsłudze i nie wymagają konserwacji. Dzięki ostrzom ze szlifem prostym nożyce idealnie nadają się do precyzyjnego formowania żywopłotu. Długość ostrzy wynosi 23 cm. 25-letni okres gwarancji zapewnia najwyższą jakość.
Bardziej wydajne cięcie Lekkie i wydajne cięcie. Opatentowana przekładnia nożyc do żywopłotu pozwala zwiększyć wydajność cięcia o 46%.
Łatwe i precyzyjne cięcie Precyzyjnie szlifowane, pokryte powłoką antyadhezyjną ostrza zapewniają wyjątkowo łatwe i dokładne cięcie.
Optymalna amortyzacja Wbudowane w rękojeści wkładki żelowe Technogel(r) i dodatkowe odbojniki wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego zapewniają optymalną amortyzację.
Efektywna praca Zintegrowany obcinak do gałęzi umożliwia wydajną pracę.
25 lat gwarancji Nożyce do żywopłotu to trwała inwestycja na długie lata. 25 lat gwarancji zapewnia najwyższą jakość.
Długość 60 cm
Długość listwy tnącej 230 mm
Ostrze Z powłoką antyadhezyjną, Proste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *