Gardena Comfort 12l 884-20 – Opryskiwacze

GARDENA Comfort opryskiwacz plecakowy 12 l.
GARDENA Comfort opryskiwacz plecakowy o pojemności 12 litrów jest specjalnie dostosowany do wygodnego rozpylania dużych ilości płynów. Dzięki temu idealnie nadaje się do pielęgnacji roślin w dużych ogrodach przydomowych, drzew owocowych i winorośli. Szczególną wygodę pracy gwarantują: odpowiedni kształt pojemnika opryskiwacza oraz pasy nośne ze specjalnymi podkładkami. Duży promień zraszania możliwy jest dzięki teleskopowej lancy zraszającej z metalową, regulowaną dyszą. Obsługę i użytkowanie ułatwiają dodatkowo zintegrowany uchwyt , duży otwór wlewowy z sitkiem wychwytującym zanieczyszczenia, prosta wymiana systemu pompowania i uchwyt na lancę zraszającą. Praktyczne – Comfort opryskiwacz plecakowy jest przystosowany dla osób lewo- i praworęcznych.
Maksymalna wygoda Pojemnik o ergonomicznym kształcie oraz paski na ramiona z podkładkami oferują najwyższy komfort podczas długotrwałego użytkowania opryskiwacza.
Teleskopowa lanca zraszająca z metalową dyszą Dzięki teleskopowej lancy zraszającej można różnicować zasięg opryskiwania. W razie potrzeby zasięg można zwiększyć, na przykład w celu nawożenia roślin trudno dostępnych.
Dla osób prawo- i leworęcznych Opryskiwacz plecakowy przeznaczony jest dla osób prawo- i leworęcznych. Wymaga to jedynie niewielkiego dostosowania paska na ramię.
Filtr Filtr w otworze wlewowym chroni opryskiwacz przed zanieczyszczeniami. Dysze pozostają czyste.
Pojemność 12 lit
Dysza Niklowany mosiądz
Lanca teleskopowa Niklowany mosiądz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *