Gardena Comfort 0814-20

Dom i ogród: Gardena Comfort 0814-20

GARDENA Comfort opryskiwacz ciśnieniowy 1,25 l.
GARDENA Comfort opryskiwacz ciśnieniowy o pojemności 1,25 litra i idealnie nadaje się do różnych zastosowań w ogrodzie i w domu. W odróżnieniu od opryskiwaczy ręcznych należy najpierw wytworzyć ciśnienie w opryskiwaczu, a następnie wystarczy nacisnąć przycisk, aby bez wysiłku nawadniać rośliny. Comfort opryskiwacz ciśnieniowy jest wyjątkowo wygodny – ergonomiczny uchwyt do pompowania i przenoszenia, a także zintegrowany amortyzator, zapewniają optymalne pochłanianie wstrząsów podczas pompowania. Zaprojektowany do pracy przy maksymalnym ciśnieniu roboczym 3 barów i wyposażony w zawór bezpieczeństwa, który zmniejsza ciśnienie w razie potrzeby. Wskaźnik poziomu napełnienia pokazuje poziom płynu w zbiorniku bez konieczności jego otwierania. Dyszę można bezstopniowo regulować od delikatnej mgiełki do silnego strumienia punktowego. Filtr zamontowany na zakończeniu przewodu ssącego chroni dyszę przed zatkaniem.
Ergonomiczny Dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu uchwytowi opryskiwacz ciśnieniowy doskonale leży w dłoni i zapewnia wygodne użytkowanie.
Duży otwór wlewowy Duży otwór wlewowy ułatwia napełnianie i czyszczenie opryskiwacza ciśnieniowego, a także mieszanie płynów.
Czytelny wskaźnik poziomu Wskaźnik poziomu napełnienia pokazuje ilość płynu pozostałą w pojemniku – opryskiwacza nie trzeba otwierać.
Amortyzowany uchwyt do pompowania Zintegrowana funkcja amortyzacji uchwytu zapewnia optymalne pochłanianie wstrząsów, tym samym gwarantując pełen komfort.
Bezpieczeństwo W razie potrzeby zawór bezpieczeństwa redukuje nadmierne ciśnienie w pojemniku, zapewniając bezpieczeństwo.
Pojemność 1,25 lit
Ciśnienie 3 b
Maks. temperatura medium 40 ° C
Wskaźnik poziomu napełnienia
Duży otwór wlewowy
Zawór bezpieczeństwa
Dysza Tworzywo sztuczne

Producent:
Kategoria: Narzędzia
Podkategoria: Prace ogrodowe
Tag: Narzędzia ręczne do ogrodu, Prace ogrodowe. Narzędzia

Michał Deks

Learn More →