GARDENA Combisystem 3107-20 – Grabie i motyki

GARDENA Grabie XXL dzielone 77 cm vario, 3107-20
Dane techniczne:
Szerokość pracy: 77 cm
Zalecana długość trzonka: 130/150 cm
Materiały: Tworzywo sztuczne, wieksza stabiloność dzięki wbudowanej aluminiowej rurce
Zastosowanie: Do zgrabiania odpadłych liści, ściętej trawy i innych odpadów ogrodowych
Możliowść podzielenia na dwie części do wygodnego zbierania
Składane do wygodnego przechowywania
Duży zamek zatrzaskowy do łatwego rozłączania
GARDENA combisystem – grabie wachlarzowe z tworzywa sztucznego XXL Vario znakomicie nadaje się do szybkiego grabienia dużych ilości liści, ściętej trawy, materiału spulchnionego i innych odpadów ogrodowych. Dzięki niezwykle dużejszerokości wynoszącej 77 cm narzędzie jest idealne do wykorzystania w ogrodzie. Urządzenie można szybko i łatwo podzielić na dwie części w celu wygodnego zebrania zgrabionego materiału. Można je także składać, aby nie zajmowały dużo miejsca.Grabie wachlarzowe z tworzywa sztucznego XXL Vario pasują do wszystkich trzonków GARDENA combisystem. Grabie wachlarzowe są wykonane z tworzywa sztucznego wysokiej jakości zapewniającego długotrwałe użytkowanie. Zintegrowana rurka aluminiowa gwarantuje stabilność narzędzia. Polecana długość trzonka wynosi 130 lub 150 cm (w zależności od wzrostu użytkownika).
Mocne
GARDENA combisystem – grabie wachlarzowe z tworzywa sztucznego XXL są w całości wykonane z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, a zintegrowana rurka aluminiowa zapewnia dużą stabilność.
Możliwość odłączania
Grabie wachlarzowe można łatwo podzielić na dwie części w celu wygodnego zebrania zgrabionego materiału lub w celu zaoszczędzenia miejsca podczas przechowywania. Grabie wachlarzowe w pozycji rozłożonej mają szerokość 77 cm, co pozwala na wydajną i szybką pracę.
Gardena Combisystem – to wiodąca oferta ergonomicznych narzędzi , umożliwiających dobranie odpowiedniego trzonka i narzędzia do każdej pracy wykonywanej w ogrodzie.
-trzonek zawsze idealnie dopasowany do narzędzia
-śruba z miękkiego tworzywa ułatwia mocowanie
Stabilne połączenie
Narzędzia combisystem pasują do każdego trzonka, a duża śruba mocująca gwarantuje bezpieczne i stabilne połączenia narzędzia z trzonkiem.
Pasuje do wszystkich trzonków
GARDENA narzędzia combisystem pasują do wszystkich trzonków combisystem. W zależności od potrzeb użytkownik ma do wyboru trzonki wykonane z drewna lub z aluminium, a także trzonki zaprojektowane tak, aby nie przeciążać kręgosłupa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *