Gardena 0867-20 – Opryskiwacze

GARDENA opryskiwacz ciśnieniowy 3 l. GARDENA Comfort opryskiwacz ciśnieniowy o pojemności 3 l jest idealnie dostosowany do rozpylania środków ochrony roślin i nawozów oraz do precyzyjnego, delikatnego nawadniania np. sadzonek. Dysza jest w pełni regulowana – od delikatnej mgiełki do silnego strumienia. Niezwykle praktyczny, duży otwór wlewowy ułatwia napełnianie i mieszanie płynów. Opryskiwacz ciśnieniowy jest wyposażony w nieodkształcający się, odporny na wysokie ciśnienie i wytrzymały zbiornik z precyzyjnie wyskalowanym i łatwym do odczytu wskaźnikiem poziomu. Specjalnie uformowane stopki ułatwiają pompowanie i gwarantują stabilność nawet na nierównych powierzchniach. Opryskiwacz ciśnieniowy zaprojektowany do pracy przy maksymalnym ciśnieniu roboczym 3 barów jest wyposażony w zawór bezpieczeństwa, który szybko redukuje ciśnienie, gdy wymagają tego względy bezpieczeństwa. Dzięki zakrzywionej dyszy zraszającej opryskiwacz ciśnieniowy idealnie nadaje się do opryskiwania spodnich powierzchni liści. Pasek na ramię z podkładkami gwarantuje przyjemną obsługę i wygodne przenoszenie. Opryskiwacz ciśnieniowy jest także wyposażony w uchwyt w kształcie litery D ułatwiający pompowanie oraz wyzwalacz z praktyczną funkcją blokady pracy ciągłej.
Duży otwór wlewowy Duży otwór wlewowy ułatwia napełnianie pojemnika, mieszanie w nim płynów i czyszczenie.
Precyzja Dokładnie wyskalowany wskaźnik poziomu płynów ułatwia precyzyjne mieszanie pestycydów i nawozów.
Stabilna podstawa Wyjątkowo szeroka stopka opryskiwacza zapewnia łatwe pompowanie i gwarantuje stabilność nawet na nierównym podłożu.
Maksymalna wygoda Dzięki paskowi na ramię z podkładkami opryskiwacz ciśnieniowy Classic oferuje najwyższy komfort podczas prac ogrodowych.
Długi wąż Dzięki długiemu wężowi można z łatwością i komfortowo dosięgnąć nawet wyższych roślin, podczas gdy opryskiwacz ciśnieniowy będzie stał na ziemi lub na wózku.
Pojemność 3 lit
Ciśnienie 3 b
Długość węża 1,75 m
Maks. temperatura medium 40 ° C
Duży otwór wlewowy
Stopka
Pas nośny Pas nośny z podkładką
Zawór bezpieczeństwa
Dysza Tworzywo sztuczne z wkładką mosiężną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *