Fotel Royal TOSCANA 2ks, antracit –

KETER Toscana 2 rattanowe krzesła, antacit 211755
W zestawie 2 sztuki
Krzesło Rattan Style Toscana zostało wykonane firmę Keter, która od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy wyposażenia do ogrodu i nie tylko. Keter to nie tylko znak pewnej marki, ale również gwarancja jakości. Krzesło to sprawdzi się nie tylko w domu, na tarasie czy w ogrodzie. To również doskonały produkt dla właścicieli lokali gastronomicznych oraz hoteli.
Choć na pierwszy rzut oka krzesło Toscana Keter wygląda na wykonane z naturalnego rattanu to trzeba na wstępie powiedzieć, że jest to tylko zabieg producenta. W rzeczywistościkrzesło zostało wykonane z wytrzymałej żywicy, która została uformowana na kształt plecionki rattanowej. Krzesło nie posiada metalowych elementów, które mogłyby rdzewieć.
Materiał, z którego wykonano krzesło jest wodoodporny, wytrzymuje działanie czynników atmosferycznych i jest odporny na działanie promieni UV. Produkt nie traci koloru i dłużej wygląda jak nowy.
Krzesło Rattan Style Toscana Keter jest sztaplowane, co oznacza, że w przypadku kilku sztuk można je założyć na siebie. Oszczędza to sporo miejsca.
Wymiary krzesła:
szerokość: 48 cm
głębokość: 62 cm
wysokość: 88 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *