Fiskars Quantum L L109 112610 – Sekatory

Sekatory dwuręczne Fiskars pozwalają na cięcie gałęzi o grubości od 28 mm do 55 mm. Innowacyjny mechanizm PowerGear zwiększa siłę cięcia i redukuje wysiłek podczas pracy. Technologia PowerStep pozwala ciąć gałęzie w 1, 2 lub 3 nieforsownych krokach, w zależności od grubości przecinanej gałęzi.
Sekatory dwuręczne Fiskars zostały wykonane z trwałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, co uczyniło je lekkimi, a jednocześnie wytrzymałymi. Ostrze tnące pokryto powłoką PTFE, która zmniejsza tarcie. Sekatory dostępne są w 3 wariantach: nożycowy, kowadełkowy i hook. Sekatory nożycowe odpowiednie są do cięcia świeżych gałęzi, kowadełkowe przeznaczone są do cięcia suchych i twardych gałęzi, a hook są idealne do precyzyjnego cięcia świeżych gałęzi, nawet czubkami ostrzy.
Fiskars Quantum to nowa linia narzędzi, które są wykonane z połączenia wysokiej jakości aluminium oraz korka TruGrip . Cechy charakterystyczne Połączenie korka TruGrip i antypoślizgowej powłoki SoftGrip na końcach rączek gwarantuje pewny chwyt
Technologia TruEdge zapewnia dokładne i czyste cięcie, dzięki precyzyjnie szlifowanym ostrzom ze stali hartowanej oraz powłoce minimalizującej tarcie
Do cięcia twardych i suchych gałęzi
EaseCut Piktogram wskazuje, o ile zostaje zwiększona siła cięcia. Ostrze kowadełkowe Zapewnia skuteczne cięcie głównie suchych, starych i twardych gałęzi. Aluminium Wyjątkowo lekki, trwały i wytrzymały materiał.
TruEdge Wytrzymałe i odporne na korozję ostrze pokryte nieprzywierającą powłoką. Średnica cięcia Podawana w milimetrach. Informuje o zakresie cięcia. TruGrip Rączki wykonane z naturalnych surowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *