FISKARS 122480 – Siekiery

FISKARS Siekiera rozłupująca 2460g X25 + ostrzałka do siekier i noży Xsharp™ 120740 (122480).
Opis produktu:
Nowa Generacja Siekier Fiskars jest rezultatem nieustającej pracy nad doskonaleniem oferty. Optymalny kształt nowego ostrza oraz idealne wyważenie siekiery zapewnia każdemu użytkownikowi bardziej wydajną, a zarazem ergonomiczną i bezpieczną pracę. Nowy ochraniacz z blokadą bezpieczeństwa w pełni zabezpiecza ostrze i ułatwia transport. Każda siekiera posiada oznaczenie modelu nadrukowane bezpośrednio na trzonku. Ułatwia to dobór optymalnego do naszych potrzeb narzędzia.
Nowy antywstrząsowy uchwyt. Pomarańczowa część trzonka posiada specjalną specjalną strukturę, która zapobiega przesuwaniu się narzędzia w dłoni podczas pracy. Haczykowate zakończenie trzonka gwarantuje pewny chwyt i nieumożliwia wyślizgnięcie się siekiery.
Bardzo lekkie tworzywo FiberComp. Kompozyt włókna szklanego, z którego zbudowany jest trzonek, sprawia, że siekiery FISKARS są wyjątkowo lekkie i bardzo wytrzymałe.
Precyzyjne ostrze, podwójnie hartowane. Nowa geometria ostrza oraz zaokrąglone krawędzie głowicy zapewniają jeszcze skuteczniejsze rozłupywanie drewna. Siekiery ciesielskie posiadają ostrze szlifowane pod kątem 30 stopni, zaś siekiery rozłupujące pod kątem 30-40 stopni. Rozszerzający się ku trzonkowi kształt strza gwarantuje wytrzymałość i jest odporny na uszkodzenia.
Cechy charakterystyczne: FISKARS Siekiera rozłupująca: Zaprojektowana specjalnie do rozłupywania dużych pni,
W zestawie rękawice firmy GUIDE oraz okulary ochronne firmy ZEKLER.
Ostrzałka do siekier i noży Xsharp™ 120740: Regularne gładzenie ostrza gwarantuje jego skuteczność i bezpieczeństwo pracy,
2 w 1: ceramiczne kamienie szlifierskie doskonale ostrzą siekiery i noże,
Zastosowany mechanizm oraz odpowiednie ułożenie kamieni zapewnia prawidłowy kąt ostrzenia,
Bezpieczna podczas użytkowania,
Łatwa do utrzymania w czystości.
Dane techniczne: FISKARS Siekiera rozłupująca: Ciężar głowicy: 1 830 g,
Ciężar całk.: 2460 g,
Długość: 722 mm.
Ostrzałka dosiekier i noży Xsharp™ 120740:
Ciężar 90g,
Długość 165mm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *