1001mebli TILOS K leżak OK-TURK –

TILOS K leżak ogrodowy na kołach meble ogrodowe z technorattanu leżak NR61 Leżak ogrodowy TILOS K na kołach jest wykonany z technorattanu najwyższej jakości odpornego na warunki atmosferyczne takie jak promieniowanie UV, deszcz, śnieg czy mróz. Leżak TILOS K został specjalnie wyprofilowany aby zapewnić komfort użytkownikowi. Dołączony materac został zainpregnowany co czyni go odpornym na warunki atmosferyczne. Leżak TILOS K występuje w dwóch kolorach plecionki: ciemna kawa oraz kawa mix. Leżanka nadaje się do użytku zewnętrznego na ogrodzie, basenie itp. Z pewnością leżak TILOS K zrobi niesamowite wrażenie na gościach.
Konstrukcja: Aluminiowa Plecionka: Technorattan PŁASKI Materac: Impregnowany Regulacja wysokości oparcia Kolor Technorattanu do wyboru: Ciemno Kawowy: Kawa MIX: Kolory Poszewek: Beżowe W skład zestawu TILOS K – Leżak ogrodowy na kołach – Materac w kolorze bezowym Stabilny stelaż z aluminium malowanego proszkowo Lekki stelaż jest wykonany ze spawanego aluminium. Stelaż jest ręcznie opleciony ratanem. wzmocniona konstrukcja stelaża
rama aluminiowa, malowana proszkowo
dodatkowe wzmocnienia zapewniają długotrwałą wygodę i konfort użytkowania
Gwarancja
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 14 dni zakupione meble bez podania przyczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *