1001mebli COMO leżak OK-BIL –

COMO leżak ogrodowy basenowy leżanka z technorattanu meble ogrodowe rattanowe zestaw NR86 Leżak ogrodowy COMO na kołach jest wykonany z technorattanu najwyższej jakości odpornego na warunki atmosferyczne takie jak promieniowanie UV, deszcz, śnieg czy mróz. Leżak COMO został specjalnie wyprofilowany aby zapewnić komfort użytkownikowi. Dołączony materac został zainpregnowany co czyni go odpornym na warunki atmosferyczne. Leżak COMO występuje w dwóch kolorach plecionki: ciemna kawa oraz kawa mix. Leżanka nadaje się do użytku zewnętrznego na ogrodzie, basenie itp. Z pewnością leżak COMO zrobi niesamowite wrażenie na gościach.
Konstrukcja: Aluminiowa Plecionka: Technorattan PŁASKI Materac: Impregnowany Regulacjia wysokości oparcia i całego leżaka Kolor Technorattanu do wyboru: Ciemno Kawowy: Kawa MIX: Kolory Poszewek: Beżowe W skład zestawu COMO – Leżak ogrodowy na kołach – Materac w kolorze bezowym Stabilny stelaż z aluminium malowanego proszkowo Lekki stelaż jest wykonany ze spawanego aluminium. Stelaż jest ręcznie opleciony ratanem. wzmocniona konstrukcja stelaża
rama aluminiowa, malowana proszkowo
dodatkowe wzmocnienia zapewniają długotrwałą wygodę i konfort użytkowania
Gwarancja
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 14 dni zakupione meble bez podania przyczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *